theme
merajeshohada
emam zaman
rahbari

غریب آشنا

در سال ۶۹ برای ادای فریضه ی حج، به مکه ی مکرمه مشرف شده بودم. یک روز بعد از ظهر برای خرید سوغات به خیابان رفته بودم که متوجه شدم مسیر برگشت به هتل را گم کرده ام. هیچ آشنایی هم پیدا نمی کردم که مرا راهنمایی کند.

همان طور که ناراحت و سردرگم بودم، از خداوند خواستم به هر طریق که صلاح می داند، مرا راهنمایی کند. یک مرتبه دیدم که فرزند شهیدم، ناصر، با همان لباس بسیجی خاک آلود آمد و سلام کرد. بعد سبب ناراحتی مرا پرسید و من مشکلم را به او گفتم.

او گفت:« بیا تا با هم برویم!» و با هم راه افتادیم تا به در هتل رسیدیم. در این لحظه به طرف او نگاه کردم و دیدم اثری از پسرم نیست!

راوی: حمید رضا زیارتی، به نقل از مادر شهید ناصر سرچهانی

برگرفته از کتاب معجزه های کوچک(جاودانه های ۷). بازآفرینی و تدوین حمید اکبرپور

معراج شهدا
معراج شهدا
امام خمینی(ره): « همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان، عارفان و دلسوختگان و دارالـشفای آزادگان خواهد بود » با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات. سایت معراج شهدا (آباده ی طشک) به منظور اطـــــلاع رسانی، آگاهی، پر کردن خلأ فرهنگی(در حد توان) و همچنین آشنایی بـیشتر بــا برخی از شـهدای 8 ســال دفــاع مـقدس از جـمله 114 شـــهید والامقام شـــهر آباده ی طـشک تأسیس گردیده است و بــــا آغــوشی بــاز پــذیرای پیشنهادات و انتقادات شــما هموطنان عــزیز و گرامی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.